Oferta

Firma "LASER" zajmuje się dystrybucją kaset do drukarek komputerowych, kas fiskalnych i maszyn do pisania oraz wkładów barwiących do wszystkich rodzajów drukarek igłowych w oparciu o nośnik nylonowy, handlem materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami komputerowymi.

Zawarty jest tutaj cennik najpopularniejszych pozycji z oferowanych przez nas wyrobów. Jeżeli szukasz jakiejś mniej popularnej kasetki do drukarki lub potrzebujesz innych materiałów eksploatacyjnych skontaktuj się z nami.
Udzielamy rabatów w zależności od kwoty zakupu, która podana jest w cenniku. Dla firm utrzymujących z nami stałą współpracę przewidzieliśmy możliwość negocjacji cen.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

INFORMACJE DOTYCZĄCE WSÓŁPRACY

  1. Zamówienia prosimy składać w "LASER" (najlepiej drogą faksową). Zamówienia przyjmujemy codziennie w godz. od 800 do 1630. Fax przyjmuje zamówienia przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.
  2. Ceny na wkłady zawarte w cenniku dotyczą najbardziej popularnych kaset i są podane w formie przykładów, wszystkie pozostałe ceny uzyskacie Państwo po złożeniu zapytania.
  3. Zamówienia realizujemy korzystając z usług najtańszych przewoźników w danym momencie. Zamówienia, których wartość przekracza 650 zł netto realizowane są na koszt dostawcy w przypadku wyrobów naszej produkcji.
  4. Warunki płatności - gotówka, przelew, za zaliczeniem pocztowym - każdą z tych form akceptujemy, przy pierwszych transakcjach preferujemy 100% przedpłatę lub płatność przy odbiorze zamówionego towaru.
  5. Udzielamy rabatów w zależności od kwoty zakupu, która podana jest w cenniku.
  6. Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany cen towarów oryginalnych nie produkowane przez nasze fabryki przy zmianie kursu walut.
  7. Wykonujemy również na specjalne zamówienie wkłady wodoodporne, kwasoodporne w różnych kolorach. Koszt takiej usługi to 100% więcej niż cena standardu.
  8. Skupujemy cartridge do drukarek atramentowych oraz niektóre cartridge do drukarek laserowych.

W przypadku chęci uzyskania odroczonego terminu płatności (14 dni) przy pierwszym zamówieniu musicie Państwo przesłać nam drogą faksową lub listowną podane niżej dokumenty, stosownie do wykonywanej przez siebie działalności gospodarczej.

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą:

Spółka z o.o.

Inne podmioty muszą przesłać: