Szanowni Państwo!

Firma "LASER" Posiada w swojej szerokiej ofercie ok. 140 typów kaset z taśmą barwiącą do urządzeń drukujących, takich jak drukarki komputerowe, kasy fiskalne, kalkulatory itp.

"LASER" prowadzi również sprzedaż innych typów wyrobów: tonerów, głowic atramentowych, dyskietek, rolek papierowych, papieru i oryginalnych kaset innych producentów.

Świadczymy także usługi dla naszych klientów, polegające na wymianie starego wkładu taśmowego w kasecie na fabrycznie nowy, napełnianiu głowic atramentowych i regeneracji cartridg'ów laserowych. Wszystkie te operacje realizujemy w naszym zakładzie produkcyjnym. Wieloletnia praktyka, a szczególnie wyniki osiągane w tym zakresie przez naszych największych klientów, niezbicie dowodzą, że pozwala to uzyskać poważne oszczędności kosztów eksploatacji urządzeń drukujących - w przypadku kaset z taśmą barwiącą - koszty te mogą być obniżone do 50%, w przypadku głowic atramentowych - do 45-55%, a w przypadku cartridg'ów laserowych do 35-40%. W toku regeneracji, plastikowe korpusy i detale cartridg'ów poddawane są kontroli.

Do produkcji i regeneracji używamy materiałów i komponentów, które w 100% są importowane przez nas głównie z USA i Japonii, od wiodących producentów danego towaru, co pozwala osiągnąć wysokie parametry jakościowe produkowanych i regenerowanych przez nas wyrobów.

Produkujemy taśmowe wkłady barwiące do wszystkich typów drukarek igłowych i wierszowych, a na specjalne zamówienie klienta - wkłady wodoodporne i kwasoodporne w różnych kolorach.

Zapraszamy Państwa do współpracy.